Siia popup sisu

Vajad abi?Vestle meiega siin

katusefermid

Trustek fermitehas

13 PÕHJUST MIKS VALIDA TRUSTEK FERMITEHAS

1. Trustek fermitehasel on CE märgis

Trustek fermitehas omab BM Trada poolt väljastatud CE sertifikaati 2358-CPR-083. Vastavalt sellele on meie tootmine väga rangelt piiritletud erinevate standardite ja normidega. Lähtudes CE märgisest oleme oma kvaliteedi suhtes isegi rangemad kui tegelikult nõutud on. Meie tootmises on kõik liigutused ja operatsioonid dokumenteeritud alates puidu vastuvõtmisega ja lõpetades klientidelt tagasiside küsimisega.
See annab teile turvalisuse ja kindla teadmise, et tegemist on väga korraliku ettevõttega, mille kvaliteet on kõrgel ja töö suurepärane.

2. Oleme Eesti Kaubandus – Tööstuskoja liige

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda on Eesti suurim ja vanim ettevõtjate esindusorganisatsioon, mis pakub erinevaid koolitusi, juriidilist- ja tollialast abi. Tänu sellele oleme alati kursis värskeima infoga ning saame seeläbi pakkuda parimaid tooteid ja teenuseid.

3. Iga ferm on kindlustatud

Meile meeldib turvatunne ja soovime seda pakkuda lisaks klientidele ka iseendale. Oleme kõik oma toodetud fermid kindlustanud 100 000 euro suuruse summa peale. See tähendab, et kui mingil põhjusel juhtub fermidega midagi transportimisel või ekspluatatsiooni vältel, siis katab kindlustus kõik kulud ilma pikema vaidluseta.

4. 3-aastane garantii

Eesti vabariigi seadusest tulenevalt on tootja kohustatud andma oma toodetele 2 aasta pikkuse garantii. Meie anname oma toodetud fermidele garantii aga 3 aastaks. Oleme oma tootmise kvaliteedi nõuded viinud isegi rangemaks kui CE märgis seda nõuab. Tänu sellele pakume julgelt oma klientidele ka pikemat garantiiaega.

5. Professionaalne ja motiveeritud meeskond

Kogu Trustek fermitehase meeskond on täielikult pühendunud sellele, mida me teeme. Oleme enda ümber koondanud oma ala professionaalid, sest ainult nii on töö hoole ja kvaliteediga tehtud. Meie meeskonna töö on ühtlasi ka nende kirg ja hobi. Tänu sellele töötab kogu Trusteki kollektiiv ühise eesmärgi nimel. Selleks eesmärgiks on klientide täielik rahulolu.

6. Projekteerijad on alati olemas

Me ei osta projekteerimistöid vabakutselistelt sisse. Meil on oma projekteerijad, kes on tehase kontoris alati olemas, et abiks olla nii klientidele kui ka tootmisele. Projekteerijad on valmis väljakutseteks, et lahendada ära ka kõige keerulisem katusekonstruktsioon. Parima tulemuse saavutamiseks kasutame ka parimat tarkvara, mis on välja töötatud spetsiaalselt puidust fermide projekteerimiseks.

7. Kõrgetasemeline kliendisuhtlus

Meie standardid on kõrged ka kliendisuhtluses. Rahulolev klient on see, kes saab kvaliteetse toote, aga ka professionaalse teeninduse. Hoiame oma kliente alati kursis, proovime olla igal ajal kättesaadavad ning vastata teie küsimustele. Rumalaid küsimusi pole olemas. On ainult rahulolevad kliendid. Aktiivne suhtlus ja kliendikeskne lähenemine annavad kindluse, et kliendi soove kuulatakse, need on olulised ja tootmisel neid ka arvestatakse.

8. Kaasaegsed tootmisruumid ja -seadmed

Meil on 1200m² kaasaegset tootmispinda, 150m² kontoripinda ja üle 1000m² välipinda. Tootmisruumid vastavad kõikidele töö-, ja tuleohutustingimustele. Selle kohta on koostatud audit ja väljastatud tunnistus Riskianalüüs OÜ poolt.
Tänu headele võimalustele saame pakkuda kvaliteetset ja täisväärtuslikku teenust ning tootmist kõikidele oma klientidele. Suudame toota suurimaid ferme Eestis ja tõenäoliselt ka kogu Baltikumis!
Meie fermid võivad olla maksimaalselt 4m kõrged ja 22m pikad. Tootmises kasutame automatiseeritud ja kõrgtasemelisi seadmeid, mille optimeerimise tulemusena oleme saavutanud väga hea kvaliteedi.

9. Kvaliteetsed materjalid

Puitmaterjal peab olema märgistatud CE märgisega ja vastama kindlale tugevusklassile. Meie kasutame eranditult C24 tugevusklassi, mis on oma valdkonna üks parimaid materjale. Puidu niiskussisaldus on alla 22%, et kuivamisel ei tekiks lubatust suuremaid deformatsioone. Fermide tootmisel kasutame Miteki poolt toodetud ogaplaate. Plaadid on kuumtsingitud ja vastavad kõikidele nõuetele, omades loomulikult ka CE sertifikaati.

10. Tasuta fermiprojekt meilt

Mõned fermitootjad soovivad hinnapakkumise tegemiseks projekti kolmandalt osapoolelt. Paljud küsivad projekti koostamise eest ka tasu. Meie jaoks on see mõistmatu, miks peab klient hinnapakkumise saamiseks tegema eraldi kulutusi.
Selleks, et tootmisprojekt sobiks meie tootmisega, on Trusteki fermitehases projekt alati tasuta. Me ei võta fermide tellijatelt raha projekti eest ega nõua neilt lisatasu selle koostamisest.

11. Võimalikult kiire tarneaeg

On loomulik, et iga klient tahaks oma tellitud fermid saada kätte juba homseks. Selles valdkonnas on tellimuse tarneajad tavaliselt 1-2 kuud. Meie jaoks on kliendi rahulolu äärmiselt oluline ning tänu sellele anname endast parima, et tarneaeg oleks võimalikult kiire. Tootmise tippajal on see paraku üsna keeruline. Siis jäävad keskmised tarneajad 1-3 nädala piiri, kuid ka sel perioodil anname endast võimalikult kiire teeninduse nimel parima. Rahulikumal ajal on fermide tarneaeg umbes 1 kuni 2 nädalat.

12. Pakume ferme koos lisamaterjalide ja -teenustega

Täisteenuse pakkumine tähendab lisaks fermide tootmisele ka muude paigalduseks vajalike materjalide ja teenuste pakkumist. Nii on teil võimalik meilt tellida ka kinnitusnurgikuid, kruve, katusealuskatteid, distantsliiste ja muid materjale.
Tellides kõik vajalikud materjalid ühest kohast, hoiate kokku aega ja energiat. Lisaks sellele koostavad meie koostööpartnerid teile ka individuaalse katusekatte hinnapakkumise.

13. Paigalduse ja käsitlemise juhend

On palju neid inimesi, kes pole kunagi varem ferme paigaldanud. Soovime vältida ebamugavaid olukordi ja seetõttu oleme koostanud põhjaliku fermide paigalduse ja käsitlemise juhendi, mille igale tellijale kaasa anname. Juhendi saab alla laadida ka meie kodulehelt. Spetsiaalne ja üksikasjalik juhend toetab paigaldustöö korrektset tegemist, annab teile lisakindlust ning aitab lahendada võimalikke tekkivaid küsimusi.