Flat Preloader Icon

Fermitehas

13 põhjust miks valida Trustek Fermitehas

5

1) Trustek fermitehasel on CE märgis

Trustek fermitehas omab BM Trada poolt väljastatud CE sertifikaati 2358-CPR-083. Vastavalt sellele on meie tootmine väga rangelt piiritletud erinevate standardite ja normidega. Lähtudes CE märgisest oleme oma kvaliteedi suhtes isegi rangemad kui tegelikult nõutud on. Meie tootmises on kõik liigutused ja operatsioonid dokumenteeritud alates puidu vastuvõtmisega ja lõpetades klientidelt tagasiside küsimisega.
See annab teile turvalisuse ja kindla teadmise, et tegemist on väga korraliku ettevõttega, mille kvaliteet on kõrgel ja töö suurepärane.

5

2) Oleme Eesti Kaubandus – Tööstuskoja liige

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda on Eesti suurim ja vanim ettevõtjate esindusorganisatsioon, mis pakub erinevaid koolitusi, juriidilist- ja tollialast abi. Tänu sellele oleme alati kursis värskeima infoga ning saame seeläbi pakkuda parimaid tooteid ja teenuseid.

5

3) Iga ferm on kindlustatud

Meile meeldib turvatunne ja soovime seda pakkuda lisaks klientidele ka iseendale. Oleme kõik oma toodetud fermid kindlustanud 100 000 euro suuruse summa peale. See tähendab, et kui mingil põhjusel juhtub fermidega midagi transportimisel või ekspluatatsiooni vältel, siis katab kindlustus kõik kulud ilma pikema vaidluseta.

5

4) 3-aastane garantii

Eesti vabariigi seadusest tulenevalt on tootja kohustatud andma oma toodetele 2 aasta pikkuse garantii. Meie anname oma toodetud fermidele garantii aga 3 aastaks. Oleme oma tootmise kvaliteedi nõuded viinud isegi rangemaks kui CE märgis seda nõuab. Tänu sellele pakume julgelt oma klientidele ka pikemat garantiiaega.
5

5) Professionaalne ja motiveeritud meeskond

Kogu Trustek fermitehase meeskond on täielikult pühendunud sellele, mida me teeme. Oleme enda ümber koondanud oma ala professionaalid, sest ainult nii on töö hoole ja kvaliteediga tehtud. Meie meeskonna töö on ühtlasi ka nende kirg ja hobi. Tänu sellele töötab kogu Trusteki kollektiiv ühise eesmärgi nimel. Selleks eesmärgiks on klientide täielik rahulolu.

5

6) Projekteerijad on alati olemas

Projekteerimistöid ei osteta sisse. Trustekil on olemas oma projekteerijad, kes on alati tehases koha peal, olles abiks nii klientide nõustamisel, kui ka tootmisel. Projekteerijad on valmis väljakutseteks, lahendamaks ka kõige keerulisemaid katusekonstruktsioone.

5

7) Kõrgetasemeline kliendisuhtlus

Tänu proffessionaalsele kilenditeenindusele on klientide rahulolu alati garanteeritud. Püüame oma klientide jaoks alati olemas olla, aidates neid oma nõu ja jõuga. Aktiivne suhtlus ja kliendikeskne lähenemine annab kliendile kindluse, et tema soove kuulutakse, need on olulised ja ka tootmisel võetakse neid arvesse.

5

8) Kaasaegsed tootmisruumid ja -seadmed

Meil on 1200m² kaasaegset tootmispinda, 150m² kontoripinda ja üle 1000m² välipinda. Tootmisruumid vastavad kõikidele töö- ja tuleohutustingimustele, mille kohta on ka vastav audit ja tunnistus (väljastatud Riskianalüüs OÜ poolt). Just tänu headele võimalustele, saame klientidele pakkuda kvaliteetset tootmist ja täisväärtuslikku teenust. 
Toodame suurimaid ferme mitte ainult Eestis, vaid terves Baltikumis. Meie poolt toodetud fermid võivad maksimaalselt olla 4m kõrged ja 22m pikad. Tootmises kasutame automatiseeritud ja kõrgtasemelisi seadmeid, mille optimeerimise tulemusena oleme saavutanud väga hea kvaliteedi.

5

9) Kvaliteetsed materjalid

Puitmaterjal peab olema märgistatud CE märgisega ja vastama kindlale tegevusklassile. Kasutame eranditult C24 tugevusklassi, mis on fermitööstuses üks parimaid materjale. Puidu niiskussisaldus on alla 22%, et kuivamisel ei tekiks lubatust suuremaid deformatsioone. Fermide tootmisel kasutame Miteki poolt toodetud ogaplaate. Plaadid on kuumtsingitud ja vastavad kõikidele nõuetele, omades CE sertifikaati.

5

10) Tasuta fermiprojekt meilt

Mõned fermitootjad soovivad hinnapakkumise tegemiseks projekti kolmandalt osapoolelt ja paljud küsivad projekti koostamise eest ka tasu- on mõistmatu miks peab klient tegema hinnapakkumise saamiseks eraldi kulutuse. Selleks, et tootmisprojekt sobiks tootmisega, pakub Trustek fermiprojekte oma klientidele tasuta, ega nõua lisatasu selle koostamise eest.

5

11) Võimalikult kiire tarneaeg

Tavaliselt on tellimuse tarneaega selles valdkonnas 1-2 kuud. Kuna kliendirahulolu on meile äärmiselt oluline, anname endast alati parima, et tarneaeg oleks võimalikult kiire. Tootmise tippajal võib see olla pisut keerulisem ja siis jääb tarneaeg tavaliselt 1-3 nädala piirile, kuid ka sel perioodil teeme kõik endast oleneva, et tarne oleks nii kiire kui võimalik. Rahulikumal perioodil on tarneaeg umbes 1 kuni 2 nädalat.

5

12) Pakume ferme koos lisamaterjalide ja -teenustega

Täisteenuse pakkumine tähendab lisaks fermide tootmisele ka muude paigalduseks vajalike materjalide ja teenuste pakkumist. Nii on teil võimalik meilt tellida ka kinnitusnurgikuid, kruve, katusealuskatteid, distantsliiste ja muid materjale.
Tellides kõik vajalikud materjalid ühest kohast, hoiate kokku aega ja energiat. Lisaks sellele koostavad meie koostööpartnerid teile ka individuaalse katusekatte hinnapakkumise.

5

13) Paigalduse ja käsitlemise juhend

Palju on neid, kes pole kunagi varem ferme paigaldanud. Soovides vältida ebamugavaid olukordi oleme koostanud põhjaliku fermide paigaldus- ja käsitlemisjuhendi, mille igale tellijale kaasa anname (juhendi saab alla laadida ka meie kodulehküljelt).