Flat Preloader Icon

Tagasiside

Fermide tootmisega seoses minul võrdlus puudub, aga hinnangut saab anda ikka. Koostööobjekt oli siis Tilsi Lastekodu peremajad.
Positiivne oli kindlasti – koostöövalmidus, ka probleemide lahendamisel, kokkulepetest kinnipidamine, konkurentsuvõimeline hinna-kvaliteedi suhe. Kokkuvõtteks võib öelda, et edasine koostööhuvi on meie poolt olemas.

Lauri

“Mina olen koostööga Trustek’iga väga rahul. Olen Teiega kokku puutunud kolmel korral ja kõik on olnud positiivsed ja sellised, et võin alati soovitada teistele, ning olen seda ka teinud.Mis Te võiksite paremini teha? :). Jätkake samas vaimus, ehk siis arenedes, kuid ärge minge “uhkeks”. Iga klient võiks jääda alati tähtsaks, isegi kui olete globaalsed. Sel juhul oleks ka tulevikus kõik SUUREPÄRANE!”

Tarmo

Koostöö Teiega on sujunud väga hästi. Suureks plussiks on see, et Teil on olemas oma projekteerija, kes projekteerib fermid kiiresti vastavalt vajadusele. Samuti edastatakse need kiirelt koos hinnapakkumisega kliendile. Seega on hea teha vajadusel muudatusi kiirelt ja lihtsalt. Kindlasti teeme koostööd ka alanud aastal.

Tauri

Koostööga aastal 2016 oleme väga rahul ja uuel aastal uute tegemisteni.
Täname Trustek OÜ sujuva koostöö eest 2016. aastal! Töö kiire ja korralik alati!

Veiko

Tagasisidena edastan, et olen teie tootega ja teenindusega väga rahul. Ei oska õpetada, mida paremini võiks teha. Loodame ka tulevikus head teenindust ja ju me siis ütleme, mis parem võiks olla.

Hannes

“Väga hea klienditeenindus, mis eelkõige väljendub valmisolekus projekti nii kaua ümber teha, kuni see vastab kliendi vajadustele. Kindlasti on see teie ettevõtte puhul factor, mis võimaldab teid soovitada.”

Riho

CE-sertifikaat- 2358-CPR-083 | MTR Ehitamine EEH00812 | MTR Projekteerimine EEP003174